שיקום הפה

ישנם מצבים שבהם הפה שלנו יכול לסבול ממחלות לא נעימות, זיהומים וכאבי שיניים מתסכלים. מצב רעוע מבחינה אסתטית של השיניים תמיד ניתן לשיפור, ומבחינתכם אתם רק צריכים לפנות אל רופא שיניים שידע להציע טיפול מתאים ולדאוג לכך שהשיניים שלכם יחזרו להיות במצב תקין.

שיקום הפה יכול להתבצע בשלל דרכים ושיטות טיפול, וזאת כאשר אופי הטיפול לרוב ישתנה בהתאם למצבו האישי של כל מטופל. אם אתם מרגישים שהשיניים שלכם לא נמצאות במיטבן, יהיה כדאי לכם לשקול בחום את האפשרות לפנות אל רופא שיניים בהקדם ולא לדחות את הטיפול שאתם אמורים לעבור, שכן זה רק יפגע בכם בסופו של דבר ויהפוך אתכם להרבה יותר מתוסכלים מבחינת הכאבים שתצטרכו לסבול מהם.

מצב השיניים לא טוב? אפשר להשתיל שיניים

בניגוד לעבר, אם רוצים לבצע השתלת בפה של מטופל, אין צורך להשתיל שיניים בכל הפה, אלא רק 4 שיניים אשר מהוות את הבסיס, ועל גביהן ניתן להתקין שיניים נוספות ובריאות. כך בעצם המטופל צריך להתמודדות עם הרבה פחות חששות ושימוש במשככי כאבים לאחר הטיפול.

השתלת שיניים זהו טיפול שנחשב לנפוץ ביותר, וכיום מבוגרים רבים מעדיפים לבחור באופציה הזו על פני שימוש בשיניים תותבות, שכן הם מבינים שמבחינה אסתטית שיניים מושתלות כמעט תמיד מתעלות על המראה של שיניים תותבות.

במרפאה של ד"ר שומר תוכלו לעבור טיפול יוצא מן הכלל, הכולל שיקום הפה והתחשבות בכל בעיה שהייתה לכם בפה, כך שאתם תוכלו לצאת עם שיניים חדשות ובידיעה שאתם תוכלו לצאת לרחוב מבלי להתבייש לחייך.

גשר לשיניים – למי זה מתאים?

אמנם בארץ זה פחות נפוץ בהשוואה למדינות באסיה, אך גשר יכול להתאים גם לאנשים מעל גיל 20. כמובן שיכולה להיות מלווה לכך מבוכה גדולה יותר, אבל כיום ישנם גשרים שקופים אשר כמעט ולא ניתן להבחין בהם, כך שאין ממה לחשוש שמא תצטרכו לקבל הערות מהסביבה שלא ימצאו חן בעיניכם.

התקנה של גשר על ידי רופא שיניים מתבצעת בתוך זמן קצר למדי, ולאחר שהתקופה המיועדת לגשר עוברת, השיניים של המטופל יהיו הרבה יותר ישרות ואסתטיות. כחלק מתהליך של שיקום הפה, ניתן להתקין גשר אצל המטופל ולאף להלבין את השיניים לאחר מכן.

משקמים את הפה אצל ד"ר שומר

שיקום הפה זהו הליך שיכול להתבצע בשלל דרכים, ואם אתם רוצים לקבל את הטיפול הטוב ביותר באזור חיפה, אז ד"ר שומר ישמח לארח אתכם במרפאה שלו ולדאוג לכך שתוכלו להרגיש בנוח עם הטיפול שאתם מקבלים. בשלב הראשון תוכלו להתייעץ עם ד"ר שומר והוא יוכל להסביר לכם על הטיפול שתצטרכו לעבור בכדי לשמור על בריאות הפה שלכם ולהבטיח שתוכלו לחזור לחייך בגאווה כבר בקרוב. שיקום הפה יהיה כדאי לכם לעבור אצל ד"ר שומר בלבד.