קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל נחשב לאחד התחומים החשובים ביותר בכל מה שקשור לשיווק ופרסום כיום. ההוכחה לכך היא שחלק גדול מעוגת התקציב של פרסום בקרב עסקים, בוודאי כשמדובר בעסקים קטנים מופנה לתחום זה.

במאמר זה אנחנו נסביר מדוע כל עסק ובפרט עסקים קטנים, חייב להקציב חלק משעותי מהתקציב אשר עומד לרשותו לקידום אתרים, לעיתים אפילו על חשבון פרסום בפלטפורמות אחרות, מסורתיות יותר, כמו עיתונות כתובה, רדיו, או שלטי חוצות. למען הסר ספק, קידום אתרים בגוגל עולה הרבה פחות אך יכול לפרסם את העסק בצורה הרבה יותר רחבה ויעילה.

המטרה של קידום אתרים בגוגל היא מאוד פשוטה, כל גולש שיכתוב בגוגל ביטוי מסוים שקשור לתחום של העסק, בעזרת קידום נכון אמור למצוא את האתר של העסק באחד המקומות הראשונים ובכך יגדלו הסיכויים שאחד האתרים הראשונים אליהם הוא ייכנס, יהיה האתר של העסק.

בשביל שזה יקרה, העסק צריך לעבוד על קידום האתר שלו בביטויים הפופולאריים ביותר שקשורים לתחום שלו. לשם כך קיימים כלים מסוימים של גוגל שעוזרים לדעת מה הם אותם ביטויים.

אם זו המטרה, מדוע זה נכון יותר לקדם את האתר בגוגל מאשר לפרסם את העסק בפלטפורמות מסורתיות אחרות? יש לכך שתי סיבות, הראשונה, היום אנחנו יודעים שאת מרבית המידע אנשים מקבלים דרך האינטרנט, העיתונות הכתובה כמעט ולא במשחק, ההשפעה של שלטי חוצות יורדת עם הזמן, ופרסום ברדיו ובטלוויזיה הוא מאוד יקר, אך מעבר לזה הוא לא ממוקד. הוא פונה לכלל האנשים. קידום אתרים בגוגל הוא פרסום ממוקד, הוא פונה ישירות לגולש שמחפש עסק כמו שלנו. לכן הרבה יותר להקציב חלק משמעותי מעוגת התקציב לשם כך.

בצורה כזו אנחנו גם משפיעים על איכות האתר, שכן קידום אתרים הוא בראש ובראשונה בניית אתר מושקע, רלוונטי ומעודכן, אך גם יוצרים פרסום שהוא ממוקד ואפקטיבי. הכלל הוא, עדיף להגיע למאה מתוך מאה אנשים שמחפשים איתנו מאשר להגיע ל-1000 אנשים שרק 10 יחפשו אותנו. לכן קידום אתרים הוא אמצעי הפרסום החשוב ביותר כיום.

אם אתם מעוניינים לשמוע כיצד מבצעים קידום אתרים בגוגל בצורה אפקטיבית, זה הזמן לפנות אלינו. מדיה גרופ היא החברה המובילה באינטרנט בתחום של קידום אתרים. אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו תחת קורת גג אחת את כל השירותים שהם זקוקים להם. פנו אלינו עוד היום ונקבע פגישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.