משחקים לחתולים

משחקים לחתולים

אם אתם רוצים לפנק את החתולים שלכם ועל הדרך לתרום להתפתחותם יש לנו פתרון – משחקים לחתולים שתורמים להתפתחות השכלית, המוטורית והנפשית של החתולים שלכם ממש כמו שעושים משחקים לילדים אנושיים. המשיכו לקרוא וגלו למה משחקים לחתולים הם הכרח ולא מותרות כמו שרבים חושבים.

 

הכרח ולא מותרות

למעשה, משחקים לחתולים הם פינוק וחינוך בכפיפה אחת ולדוגמה :  מתקן גירוד לחתולים או מגוון של אביזרים לחתולים שתורמים להתפתחותם. האמת היא שמשחקי חתולים הם לא משחק ילדים ובתחום המשחקים לחתולים נדרשת מומחיות מיוחדת. כן, ממש כמו בתחום של משחקי התפתחות לילדים ולתינוקות אצלנו בני האדם.

אמנם כיום ניתן לרכוש מתקן גירוד לחתולים ומגוון של אביזרים לחתולים בכל סופרמרקט, אבל אל תקחו סיכון והשאירו את העניין למומחים של חנות ארגו. כי כאמור, משחקי חתולים הם עניין רציני ששמור למומחים בלבד. האם הייתם קונים משחקי התפתחות לילדים שלכם בסופרמרקט או בחנות שמתמחה בכך? אנחנו בטוחים מה התשובה שלכם.

 

מה זה ארגו?

ארגו היא חנות לחיות מחמד באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה שיש בה הכל: ציוד לכלבים, חתולים, מכרסמים, ציפורים ודגים. למעשה החנות היא גן עדן עלי אדמות בכל הקשור לחיות המחמד ולפניכם מספר דוגמאות:

  • בתחום הכלבים החנות מספקת מוצרי מזון כמו מזון יבש, חטיפים ושימורים וכן רצועות, קולרים, משחקים ומוצרי הדברה
  • בתחום החתולים החנות מספקת מוצרי מזון כמו מזון יבש ושימורים וכן חול, מוצרי הדברה וכלובי נסיעה והטסה.
  • כמו כן בחנות ניתן לרכוש מזון למכרסמים, ציפורים ודגים.

 

אבל זה לא הכל כי החנות נוקטת בגישה ייחודית ששמה את חיית המחמד במרכז. המשמעות היא שחיית המחמד מקבלת את מלוא תשומת הלב בהתאם לאופיה, צרכיה ודרישותיה הייחודיות. כי כולם יודעים שאין דינו של בולדוג אימתני כדינו של דג זהב ידידותי.

 

הכה את המומחה

זוכרים את המערכון של הגשש הכה את המומחה? גם בארגו אתם מוזמנים להכות את המומחים של החנות גם אם אתם גרים באשדוד. צוות החנות עומד לרשותכם בכל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00 בטלפון שמספרו 072-3380699, במייל שכתובתו info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט.

ואם אתם גרים באשדוד אל דאגה כי אתם יכולים להזמין את מוצריה החנות באינטרנט. המוצרים יגיעו לביתכם תוך 3 ימי עסקים בתוספת דמי משלוח של 20 שח. למתגוררים בגוש דן המשלוח חינם בהזמנה של 100 שח ומעלה. אמריקה? דווקא פתח תקווה.

 

וטיפ לסיום

אנחנו ממליצים להירשם לרשימת התפוצה של החנות כדי להתעדכן במבצעים ובהנחות לפני כולם. אמנם לחתולים שלכם יש 7 נשמות אבל למה לחכות אם אפשר להינות ממבצעים עכשיו? בתחום הזה הבטויים כל עכבה לטובה והמהירות מהשטן פשוט לא נכונים.

אז מה אתם אומרים – נרשמים?