התקנת סורגים

ישנם דברים מסוימים בבית שלנו, שאנחנו יכולים להתקין אותם עוד לפני שאנחנו נכנסים להתגורר בו, אך אנחנו יכולים גם להחליט במהלך הזמן להתקין, לא פעם נעשה זאת כתוצאה מסיטואציות ואירועים מסוימים בסביבתנו שמשפיעים עלינו.

דוגמא טובה לכך זה התקנת סורגים. אומנם חלק גדול מהאנשים דואגים להזמין מתקין סורגים אשר יבצע את העבודה, כחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה, עוד לפני שהם נכנסים להתגורר במבנה. יש בכך היגיון רב, הרי אף אחד לא רוצה להיכנס לגור במבנה שאין בו אלמנט של אבטחה ובטיחות כמו סורגים, במיוחד אם יש ילדים בבית.

אך יש לא מעט אנשים שדווקא מוכנים לכך ויוצאים מתוך נקודת הנחה שהסיכון הוא לא גדול. למשל, אם הם מתגוררים בקומות גבוהות אז הם יאמרו לעצמם, שהסיכון שמישהו יצליח לפרוץ עליהם הוא קטן, ובשביל למנוע נפילה של הילדים, לא צריך סורגים אפשר להסתפק באלמנטים אחרים, פנימיים, שלא פוגעים בעיצוב החזותי של המבנה, ובטח הרבה יותר זולים, אז אין צורך להחליט על התקנת סורגים.

אך מספיק שיהיו כמה פריצות באזור ויהיה חשש שמא, גם אליהם יפרצו, בשביל שהם יזמינו מתקין סורגים שיציע להם הצעת מחיר עבור התקנת סורגים בכל החלונות של הבית, כך שביחד עם האזעקה הם ייהנו מאבטחה מושלמת.

אלמנט עם סיפור דומה הוא מאחז יד למדרגות. בחדר מדרגות רגיל, כלומר בבניין, אז אנחנו נראה מאחז כזה נבנה, שכן זה חלק אלמנטרי לצורך בטיחות. אי אפשר לעלות ולרדת במדרגות בלי מאחז יד, בוודאי אם מדובר במבנה בו יש ילדים או מבוגרים. אך במקרים פרטיים, הרבה פעמים אנחנו נראים מבנים בעלי שתי קומות או יותר, שאין מאחז כזה, מתוך הנחה שאין צורך בו או שזה יכול להרוס את העיצוב של המבנה.

אך ברגע שאדם מתמודד עם מוגבלות מסוימת בהליכה, או שהוא מזדקן, וכן אם יש ילדים קטנים בבית, אז כן יותקן מאחז יד למדרגות, על מנת להקל עליהם וכן למנוע כל סיכוי לנפילה. זה נכון בין אם מדובר במאחז יד למדרגות של קומה שלמה או חצי קומה.

צריך לומר שבשני המקרים, אנחנו יכולים למצוא את האמצעים הנ"ל, אצל חברות שמתמחות בריתוך ועבודה עם ברזל ומתכת. כמובן שניתן לרכוש אמצעים כאלה אחרי שבוחנים את העיצוב של החלל בפרט והמבנה כולו וכיצד הם יכולים להשתלב בו בצורה אפקטיבית ויפה.

אם אתם מעוניינים בהתקנת סורגים או מאחז למדרגות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום, עיצוב הפלדה, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, הצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל שעה ותוך זמן נציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה.