ארון עם דלתות הזזה

בכל פעם שאנו רוכשים ארון חדש, אנו מתלבטים לגבי מידות אפשרויות, צבעים אפשריים. עולות שאלות כמו חומרי גלם, סידור מדפים ופתרונות תליה. במקביל, עולה במשנה תוקף השאלה אילו מן דלתות להעדיף? האם כדאי לבחור ארון עם דלתות נפתחות רגילות? ואולי מה שיהיה עדיף יותר זה ארון עם דלתות הזזה? אין ספק שהתשובה לכל אחד שונה – יש כאן עניין של טעם אישי, אבל יש גם כמה דברים שחשוב לדעת בכדי לבחור טוב יותר, נכון יותר.

הפתרון שחוסך לכם מקום

גם אם אתם ממש לא מתחברים לכל העניין הזה שנקרא דלתות הזזה, יש דבר אחד שתרצו להביא בחשבון. ארון עם דלתות הזזה תמיד וללא יוצא מן הכלל יהיה הפתרון הטוב ביותר שבנמצא כאשר קיימת מגבלה של מקום. מי שמסתכל על ארון כשהוא סגור, לא ישם לב במבט ראשון להבדל, בין אם זהו ארון עם דלתות מסוג אחד ובין אם זהו דגם ובו דלתות מהסוג השני. מתי בדיוק מתברר העניין בכל כובד משקלו? כאשר רוצים לפתוח את הדלתות.

שימו לב – ארון עם דלתות הזזה לא מצריך מקום או מרווח נוסף לצורך פתיחת הדלת. הדלת נפתחת בהחלקה, על גבי מסילה. לא קיימים צירים וגם לא חייבים התקנה של ידיות בולטות. כאשר אין כל בעיה של מקום, כאשר מדובר בחלל רחב ידיים – העניין הזה פחות חשוב אבל אם רוצים לחסוך במקום – הבחירה ברורה.

עיצוב נקי, מתוחכם ואלגנטי

במידה רבה ניתן לומר כי העיצוב השולט כיום הוא העיצוב הנקי, המתוחכם, האלגנטי. אמנם יש גם דגמים של ארון עם דלתות הזזה שמעוצבים בסגנון מצועצע למדי, אבל כאשר רוצים קווי נקי שישתלב באופן הרמוני וטבעי עם חלל הפנים שבבית – הארון ובו דלתות ההזזה יספק את הסחורה. מבחינה חיצונית, אחרי הכל, זהו הארון שנראה כיחידה אחת. אין צורך בכל מיני דלתות פתיחה ומגירות שנראות למרחוק. אך אין להבין מכך כי זהו עיצוב המתאים רק לחדרים של המבוגרים. יש גם ארונות מסוג זה שיתאימו לקו הצעיר, לבני הנעורים ואפילו לילדים קטנים יותר.

עץ לדעת – הפתרון בשבילכם

מחפשים ארון עם דלתות הזזה? רוצים למצוא היצע גדול של ארונות, מכל הסוגים ומחומרי גלם מעולים? חברת עץ לדעת מזמינה אתכם להכיר מהי נגרות בהתאמה אישית. במקום שפע של דגמים, מגוון ארונות, לרבות ארונות קיר, ארונות לילדים, ופתרונות הוליסטיים לחדרי ארונות בעיצוב נהדר.

תוכלו לבחור עיצוב קיים או להתהדר בעיצוב לבחירתכם, שאין לאף אחד אחר. תוכלו לבחור בגודל הסטנדרטי או לבקש עיצוב בגודל שונה, כפי שמתאים לכם. אילו חומרי גלם אתם מעדיפים? איזה קו סגנוני יותר מדבר אליכם? רוצים ארון יפה וגם עמיד, איכותי מאוד וגם בעל ייחוד משל עצמו? בעץ לדעת ישמחו להתאים לכם את הפתרון הנכון, בדיוק בשבילכם.